Elsa Oyunları
Winx Barbie Oyunları Barbie Oyunları Winx Oyunları Bratz Oyunları Prenses Oyunları Hazel Bebek

Bebek Barbie Uyku Zamanı Oyunu Oyna - Barbie Oyunları

15159 Kişi Oynadı
WinxBarbieOyunlari.Com


Reklamlar

Oyun Adı: Bebek Barbie Uyku Zamanı
Kategori: Barbie Oyunları Oyna
Bebek Barbie Uyku Zamanı Oyunu 28.05.2014 tarihinde eklendi.

Bebek Barbie Uyku Zamanı Oyun Etiketleri : Bebek Barbie Uyku Zamanı, Bebek Barbie Uyku Zamanı oyunu, Bebek Barbie Uyku Zamanı oyunları, Barbie Oyunları

Barbie Oyunları , Bebek Barbie Uyku Zamanı - Oyun Açıklaması : Bebek Barbie Uyku Zamanı oyununda minik Barbie ile çok eğleneceksiniz. Bebek Barbie Uyku Zamanı oyununda gün boyunca oyun oynayan, koşturan Bebek Barbie çok yoruldu. Haydi önce Bebek Barbie ye öncelikle güzel bir banyo yaptırın. Sonrasında güzelce kurulayıp,altını pudralayıp bezini bağlayın. En sevdiği pijamalarını giydirin, oyuncağını vererek uyumasını sağlayın. Bebek Barbie Uyku Zamanı oyununu mouse yardımıyla oynayabilirsiniz. Winxbarbieoyunlari iyi oyunlar diler.

Reklamlar

SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Bebek Barbie Uyku Zamanı Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  melisa ece 2
  28.07.2015 14:22
  bence çok güzell ama oyuncak yerleştirme yeri çok zor.
  derin
  18.07.2015 13:04
  çok güzel
  özge
  18.07.2015 06:06
  çok güzel
  zehra
  22.06.2015 16:38
  Bebek Barbie Uyku Zamanı oyununda minik Barbie ile çok eğleneceksiniz. Bebek Barbie Uyku Zamanı oyununda gün boyunca oyun oynayan, koşturan Bebek Barbie çok yoruldu. Haydi önce Bebek Barbie ye öncelikle güzel bir banyo yaptırın. Sonrasında güzelce kurulayıp,altını pudralayıp bezini bağlayın. En sevdiği pijamalarını giydirin, oyuncağını vererek uyumasını sağlayın. Bebek Barbie Uyku Zamanı oyununu mouse yardımıyla oynayabilirsiniz. Winxbarbieoyunlari iyi oyunlar diler.