Elsa Oyunları
Winx Barbie Oyunları Barbie Oyunları Winx Oyunları Bratz Oyunları Prenses Oyunları Hazel Bebek

Civciv Bakımı Oyunu Oyna - Bakıcı Oyunları

17071 Kişi Oynadı
WinxBarbieOyunlari.Com


Reklamlar

Oyun Adı: Civciv Bakımı
Kategori: Bakıcı Oyunları Oyna
Civciv Bakımı Oyunu 14.04.2014 tarihinde eklendi.

Civciv Bakımı Oyun Etiketleri : Civciv Bakımı, Civciv Bakımı oyunu, Civciv Bakımı oyunları, Bakıcı Oyunları

Bakıcı Oyunları , Civciv Bakımı - Oyun Açıklaması : Civciv Bakımı oyunu çok seveceğiniz bir bakıcı oyunu ve sizler için winxbarbieoyunlari nda. Civciv Bakımı oyununda öncelikle bakımını yapacağınız civcivi seçmelisiniz. Sonrasında ise paskalya yumurtasını boyamalı,yumurtadan çıkması için civcive uygun ortamı sağlamalı,civciv yumurtadan çıktıktan sonra ise onu temizlemeli,karınını doyurmalı,suyunu vermelisiniz. Civciv Bakımı oyununu mouse yardımıyla oynayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Reklamlar

SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Civciv Bakımı Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  dilara
  30.12.2016 15:59
  hhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((...:::.............:.:.......::::.....:::::.:
  yonca
  30.12.2016 15:31
  çççççççççççççççççççççççççççççççççoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkgüzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll harika muhteşem yyaaannii**********************************************(((((((((((((((((8**************************************************************************************(((((((((((((((((((:..:.................:::..::.
  nazlı
  23.08.2015 10:36
  çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
  mervenur
  19.05.2015 12:09
  iğrenççççççççççççççç bir oyun hiç beklediğim gibi bir oyun değillllllll :(
  nisanur
  27.12.2014 14:51
  harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa