Elsa Oyunları
Winx Barbie Oyunları Barbie Oyunları Winx Oyunları Bratz Oyunları Prenses Oyunları Hazel Bebek

Bebek Barbie Çay Partisi Oyunu Oyna - Barbie Oyunları

14425 Kişi Oynadı
WinxBarbieOyunlari.Com


Reklamlar

Oyun Adı: Bebek Barbie Çay Partisi
Kategori: Barbie Oyunları Oyna
Bebek Barbie Çay Partisi Oyunu 04.11.2014 tarihinde eklendi.

Bebek Barbie Çay Partisi Oyun Etiketleri : Bebek Barbie Çay Partisi, Bebek Barbie Çay Partisi oyunu, Bebek Barbie Çay Partisi oyunları, Barbie Oyunları

Barbie Oyunları , Bebek Barbie Çay Partisi - Oyun Açıklaması : Barbie oyunlarını sevenler Bebek Barbie çay Partisi oyunu sizler için winxbarbieoyunlari nda. Güzel Barbie bu öğlen çay partisi vermeye karar veriyor ve arkadaşlarını çağırıyor. Bebek Barbie çay Partisi oyununda sevimli kahramanımıza öncelikle pasta yapımında sonrasında ise çay yapıp sofra hazırlamasında yardımcı olmalısınız. Son olarak ise en şık şekilde giydirip saçlarını şekillendirmelisiniz. Bebek Barbie çay Partisi oyununda Bebek Barbie ye mouse ile yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Reklamlar

SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Bebek Barbie Çay Partisi Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  BARBİE
  09.07.2015 13:57
  Barbie oyunlarını sevenler Bebek Barbie çay Partisi oyunu sizler için winxbarbieoyunlari nda. Güzel Barbie bu öğlen çay partisi vermeye karar veriyor ve arkadaşlarını çağırıyor. Bebek Barbie çay Partisi oyununda sevimli kahramanımıza öncelikle pasta yapımında sonrasında ise çay yapıp sofra hazırlamasında yardımcı olmalısınız. Son olarak ise en şık şekilde giydirip saçlarını şekillendirmelisiniz. Bebek Barbie çay Partisi oyununda Bebek Barbie ye mouse ile yardımcı olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
  filiz
  03.01.2015 18:10
  barbie diye bir şey yok zaten ziyaretçi olduğun gözüküyor hem oyun yeni değil
  barbie
  04.11.2014 16:02
  merhaba kızlar bu yeni barbie oyunu